Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |Początek | Informacja i promocja | Konferencje / spotkania |
O rozliczaniu projektu – konsultacje dla beneficjentów III Osi
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy  zaprasza na spotkanie beneficjentów III Osi RPO WŁ 2007-2013, będących w trakcie realizacji projektów.  Do udziału zachęcamy wszystkich beneficjentów, którzy chcieliby skorzystać z indywidualnych konsultacji, dotyczących  zagadnień związanych z rozliczaniem projektu. Pracownicy Centrum będą do Państwa dyspozycji w dn. 26 października br. (poniedziałek) w godz. 9.00-13.00 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9. Ze względu na charakter spotkania prosimy, aby Państwa zgłoszenie było gwarancją Państwa obecności. Dokładne godziny konsultacji zostaną ustalone z każdym beneficjentem, który potwierdzi swój udział w spotkaniu.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do 21 października br. (środa) Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Z osobami, które zakwalifikują się na listę uczestników skontaktujemy się w celu określenia dokładnej godziny konsultacji. Udział bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania)

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.