Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
W jaki sposób mierzyć kapitał ludzki - zapraszamy na warsztat z wykorzystania narzędzia pomiaru wartości kapitału ludzkiego
24.11.2015
26 listopada w Łodzi odbędzie się warsztat szkoleniowy, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób obsługiwać i wykorzystywać Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NLK) przy podejmowaniu kluczowych decyzji zarządczych w przedsiębiorstwie.

Jak wiarygodnie zmierzyć kapitał ludzki firmy?
Jak efektywnie inwestować w rozwój kadr i wyciągać z tego optymalne korzyści?
Jak wykorzystać potencjał ludzki w budowie przewagi nad konkurencją?

To tylko kilka z pytań, na które każdy manager powinien znać odpowiedź. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z ekspertami ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie stworzyła Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL) - pierwsze darmowe i w pełni dopasowane do polskiego rynku, które pomoże przedsiębiorcom odpowiedzieć na te pytania. Narzędzie jest  udostępnione na stronie internetowej projektu

Przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, zainteresowani korzystaniem z Narzędzia, będą mogli wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, podczas którego:
  • testowo wypełnią Narzędzie i przeanalizują uzyskane wyniki,
  • poznają funkcje jakie oferuje narzędzie,
  • będą mogli wypróbować narzędzie w praktyce, a także
  • będą mieli okazję do wymiany doświadczeń związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim,
Warsztat poprowadzi ekspert, którzy współpracował przy tworzeniu NKL.

Warsztat odbędzie się w czwartek, 26 listopada, w godzinach 9:00- 17:00 w Łodzi.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, a wszelkie informacje
o projekcie, Narzędziu i program oraz formularz rejestracyjny – znajdują się na stronie

Kontakt:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.